Kis múzeumpedagógiai játék

Cannot find gallery/20180615 - Kis múzeumpedagógiai játék subfolder inside /home/hatvanymuzeum/public_html/images/gallery/20180615 - Kis múzeumpedagógiai játék/ folder.
Admiror Gallery: 5.0.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:7.4.33

Hatvanban járt a kézdivásárhelyi KSE gyermek focicsapata. A sport mellett kísérőik kultúrára is szakítottak időt,

így ellátogattak múzeumunkba is. Megtekintették kiállításainkat, majd amíg a felnőttek a Serfőzdével ismerkedtek, a gyerekek múzeumpedagógusunktól kaptak játékos feladatokat. Különleges élmény volt számukra a múzeumpedagógiai foglalkoztató 16 darab kis székének sikeres összeillesztése Lesznai-motívummá. A képkirakóval már gyorsabban végeztek. A múzeum udvarán pedig egy kis beszélgetésre is jutott idő. Örömmel újságolták, hogy legyőzték a hatvani csapatot. Elmondták, hogy nagyon tetszik nekik a város, és jól érzik itt magukat.